BitFaktura.com.ua для неурядових організацій

Ми хочемо підтримати розвиток цінних підприємств

 

Створіть акаунт зараз
Напишіть нам і отримайте знижку на виставлення рахунків-фактур! 

Ви дієте на благо інших

Ми надаємо Вам доступ до технологічних засобів, інструментів та знань

Фінанси під контролем

Відповідно до Закону про бухгалтерський облік, кожна НДО підлягає зобов'язанню вести бухгалтерію, навіть якщо єдиний її дохід - членські внески. BitFaktura дає Вам можливість керувати своїми фінансовими питаннями, щоб Ви могли присвятити свій час досягненню цілей Вашої організації.

wiedza i doświadczenie

Знання та досвід

BitFaktura з 2011 року надає сучасні та екологічні рішення електронних рахунків-фактур для понад 500 тисяч Користувачів. Якщо у вас є якісь сумніви, Ви можете запитати у нас все, ми завжди раді допомогти!

 

feature1

Архів документів

Ви, звичайно, знаєте, що і фонди, і асоціації готують річну фінансову звітність, що надсилається до Податкової Служби. У BitFaktura Ви можете постійно документувати транзакції та надавати доступ до отриманого архіву рахунків-фактур тому, хто підтримує Вашу бухгалтерію.

archiwum dokumentów

Один за всіх, всі за одного

Головування в НУО - справжній виклик. Добре, що є навкруги люди зосереджені на спільній меті. Незалежно від того, в якій кількості сфер ви працюєте, ви розділите свій акаунт у BitFaktura на відділи, і надасте особам, відповідальним за них, доступ, щоб керувати вибраною частиною проекту чи тільки попередньо переглядати його.

 

solidarity

Автоматичні Платежі

Ваша організація підтримується пожертвами, і вам цікаво, як полегшити прихильникам перерахувати кошти на розвиток та діяльність організації? Спробуйте Автоматичні Платежі у BitFaktura. Ви отримаєте підтримку, а особа, яка пожертвувала, отримає документ, що підтверджує перерахування коштів. Правда просто?

auto payments

Приклад використання Автоматичних Платежів для підтримки Фундації для Польщі та Товариства Природи Bocian 

Ngo  Autopłatności

 

 

Виконайте 3 простих кроки, щоб отримати знижку на виставлення рахунків-фактур

1. Вставте один із банерів на Ваш сайт*

(натисніть на банер, щоб отримати код для вставки)

 

* Використовуючи просування НДО, Ви погоджуєтесь на те, що банер публікується протягом усього періоду рекламної підписки.

2. Напишіть про нашу програму для НУО на фан-сторінці Вашої організації у Facebook або у розсилці.3. Напишіть нам для перевірки діяльності Вашої організації та отримайте високу знижку від BitFaktura!

НУО, які вже з нами:

fundacja dla polski
bocian
nanonet