BitFaktura - програма для складського обліку

Керуйте складами та продуктами легко
завдяки складській програмі BitFaktura


Партнери та інтеграції

raks
pay
allegro
cdn optima
dotpay
przelewy24

Понад 20 000 фірм використовують нашу складську програму

Що я отримаю завдяки складській програмі BitFaktura?

Всі види документів »

Завдяки програмі для складського обліку BitFaktura ви зможете генерувати такі складські документи: PZ, WZ, PW, RW, Складське переміщення, Бронювання, Замовлення Товару та Інвентаризація. Ви також будете мати можливість автоматично генерувати документи прийняття та видачі на основі рахунків-фактур.

 

Управління користувачами та дозволами »

Керуючи Програмою для складського обліку, Ви можете створювати акаунти для своїх співробітників або надавати доступ працівникам бухгалтерії. Користувачі з обмеженим доступом зможуть, наприклад, лише переглядати та опрацьовувати нові документи по мірі іх виникнення.

 

Звіти для продукції та складів »

Використовуйте вичерпні звіти, що ілюструють стани складів: кількість, середній обсяг продажів, загальний обсяг продажів, кількість та вартість проданої чи купленої продукції або порівняння вартості за цінами закупівлі та кількістю за даний період по цінам закупівлі.

 

Управління кількома складами »

Маючи лише один акаунт, ви можете стати власником незліченного складського простору для своєї продукції. Створення одного або кілька складів та управління ними є дуже простим - за одну мить ви навчитеся орієнтуватися в складській системі.