BitFaktura - програма для складського обліку

Керуйте складами та продуктами легко
завдяки складській програмі BitFaktura


Партнери та інтеграції

Понад 20 000 фірм використовують нашу складську програму

Що я отримаю завдяки складській програмі BitFaktura?

Всі види документів »

Завдяки програмі для складського обліку BitFaktura ви зможете генерувати такі складські документи: PZ, WZ, PW, RW, Складське переміщення, Бронювання, Замовлення Товару та Інвентаризація. Ви також будете мати можливість автоматично генерувати документи прийняття та видачі на основі рахунків-фактур.

 

Управління користувачами та дозволами »

Керуючи Програмою для складського обліку, Ви можете створювати акаунти для своїх співробітників або надавати доступ працівникам бухгалтерії. Користувачі з обмеженим доступом зможуть, наприклад, лише переглядати та опрацьовувати нові документи по мірі іх виникнення.

 

Звіти для продукції та складів »

Використовуйте вичерпні звіти, що ілюструють стани складів: кількість, середній обсяг продажів, загальний обсяг продажів, кількість та вартість проданої чи купленої продукції або порівняння вартості за цінами закупівлі та кількістю за даний період по цінам закупівлі.

 

Управління кількома складами »

Маючи лише один акаунт, ви можете стати власником незліченного складського простору для своєї продукції. Створення одного або кілька складів та управління ними є дуже простим - за одну мить ви навчитеся орієнтуватися в складській системі.