Виставлення всіх видів документів

Доступні документи в рамках Програми для складського обліку

всі документи

PZ - Зовнішнє прийняття

Цей документ підтверджує прийняття товару, продукту чи матеріалу на склад. PZ видається на підставі документа, що підтверджує доставку, як правило, на підставі рахунка-фактури, що підтверджує покупку або документа WZ. Підрозділи, що ведуть складські записи, вносять у нього дані отриманих товарів. Документ PZ може бути зареєстрований як економічна подія, що ілюструє зміни фінансово-матеріального становища складу.

WZ - Зовнішнє видання

Документ Зовнішнє видання (WZ) служить для документування кожного випуску товару за межі складу (продаж Замовнику). Він змінює (зменшує) кількість і вартість товарів на складі. На відміну від комерційних документів, виставлений WZ не створює платежі або записи у реєстрах ПДВ. Зовнішнє видання не може бути видане для одиниці товару, якої немає на складі.

PW - Внутрішнє прийняття

PW - це документ, що забезпечує оборот всередині фірми, збільшує кількість товарів на складі, не вимагає подавання підрядника, від якого товари походять. Такий товар може бути виготовлений, тому PW може слугувати документом, що ілюструє отримання готового продукту зсередини - від виробництва на склад.

RW - Внутрішні видатки

Це витрати всередині компанії. Прикладом його використання можуть бути видатки товарів на власні потреби (напр., лампочка, папір тощо), видатки товарів під час інвентаризації (яких не вистачає) та видатки компонентів, необхідних для виробництва іншої продукції.

MM - Складське переміщення (MM+ i MM-)

Документ MM, тобто складське переміщення (або міжскладське), використовується для документування переміщення товарів або матеріалів між власними складами. Підготовка документа не є результатом факту купівлі/продажу, тому він не викликає жодних податкових зобов’язань. 

Rez - Бронювання

Оформлення бронювання призводить до резервування товару для обраного клієнта. На підставі виданих бронювань ми можемо виставляти документи про продаж або замовляти товар для конкретного бронювання.

Inw - Інвентаризація

Інвентаризація стану склада, підготовлена на конкретний день, дозволяє визначити відмінності, що виникають у зв’язку із веденням фактичного стану грошових коштів зі станом, що випливає з облікових записів. Основна мета інвентаризації - перевірка стану продукції (активів та пасивів певної одиниці на складі), відображеної в книгах обліку.

Партнери та інтеграції

raks
pay
allegro
cdn optima
dotpay
przelewy24