Платежі

BitPay

Braintree

Dotpay

InviPay

PayPal

PayU

Przelewy24

Банки

Приватбанк

Alior Bank

Bank Citi Handlowy

Bank Millennium

BGŻ

BNP Paribas

BPS

BZWBK

Deutsche Bank Polska S.A.

DNB Bank Polska S.A.

Getin Bank

Idea Bank SA

ING Bank Śląski

Inteligo

mBank

Nest Bank

mBank CompanyNet

PKO BP

Raiffeisen Polbank

Santander Bank Polska

Santander iBiznes24

T-mobile

Volkswagen Bank Polska

Бухгалтерські системи

CRM

Pipedrive - це система CRM для невеликих команд. Візуальна воронка продажів, настроювані звіти та зовнішні інтеграції - це найважливіші функції Pipedrive, які покращують роботу торгової команди. Інтеграція здійснюється платформою c-534.io

Дізнатись більше

Sugester - це інтуїтивна програма, яка дозволяє спланувати ефективну роботу Твоєї компанії: створити список клієнтів, зв’язатися з ними та спланувати завдання і виміряти час їх завершення. Завдяки інтеграції з BitFaktura Ваша клієнтська база в CRM Sugester постійно синхронізується з базою в BitFaktura.

Дізнатись більше

Pozostałe

Інтеграція програми BitFaktura з фіскальним принтером - фіскальний модуль. Принтери, які можна інтегрувати з BitFaktura, - це моделі, що підтримують протокол THERMAL.

Більше

Gem для інтеграції з додатками, написаними на Ruby on Rails, дозволяють швидко інтегрувати функції BitFaktura з будь-яким додатком, написаним на Ruby on Rails.

Більше

Система emSzmal - це програма фінансового менеджменту, яка надає можливість зберігати інформацію про фінансові операції та імпорт виписок із вибраних банків.

Більше

Бібліотека PHP, яка дозволяє швидко інтегрувати популярні функції BitFaktura з програмами, написаними на PHP, за допомогою API BitFaktura.

Більше

Плагін WordPress дозволяє автоматично виставляти рахунки-фактури на основі даних із шлюзу платежів, визначати ставки ПДВ та надсилати рахунки-фактури на адресу Клієнта.

Більше

WP Idea - це система управління та продажу онлайн-курсів на базі WordPress. Інтеграція з BitFaktura дозволяє автоматично виставляти та надсилати рахунки-фактури Клієнту.

Більше

Zamawiaj24 - це система мобільного продажу з розширеними функціями для управління торговими представниками (відвідування, опитування, звіти, фотографії, місця розташування). Завдяки інтеграції з BitFaktura, Ви можете використовувати можливості Zamawiaj24 для аналізу ринку та контролю торговців, і одночасно вести всю торгівлю в BitFaktura.

Більше

Зв'яжіться з нами

Якщо Ви є автором подібної інтеграції або хочете запропонувати свої послуги на основі інтеграції з BitFaktura, будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми додамо ваші послуги/розширення на цій сторінці.