BitFaktura для бухгалтерських офісів

Документи Ваших клієнтів в одному місці

Все за 3200 грн на рік
Дізнайтеся більше ›Я підприємець, і хотів би надати доступ до BitFaktura своєму бухгалтеру »

Ви ведете бухгалтерію? У вас хороші стосунки зі своїми клієнтами? Це ідеально! Єдине, що ще потрібно Вашій команді, - це швидке та легке надання документів. BitFaktura дозволить Вам ділитися документами та звітами без необхідності надсилати та спостерігати за термінами.

 

Чому я повинен читати далі?

Зараз ви витрачаєте багато часу, щоб отримати вичерпну фінансову інформацію від своїх клієнтів. Це особливо гостро в періоди посиленої активності як підприємців, так і бухгалтерів безпосередньо перед датою подання декларацій та будь-яких документів, які необхідно підготувати до конкретного дня.

Ваші клієнти продемонструють Вам велику вдячність, а Ваша пропозиція буде надзвичайно привабливою для них, якщо Ви запропонуєте їм доступ до свого власного акаунта в BitFaktura, до якого вони матимуть доступ у будь-який час із будь-якого місця.

Ви відчуєте швидку вигоду, якщо отримаєте постійний доступ до рахунків-фактур Ваших клієнтів та звільните їх від необхідності надавати їх щомісяця до переслідуючого Вас "deadlin-а".

 

Права Клієнта

Вам цікаво, що отримає Ваш Клієнт, якщо ви надасте доступ до вашого акаунта в BitFaktura?

Акаунт, який ви надасте своєму клієнту, буде повноцінним обліковим записом у системі. Ваш клієнт зможе виставляти документи про доходи та витрати та періодичні також, підключати швидкі платежі та навіть керувати складом. Електронне виставлення рахунків-фактур дозволить заощадити йому час, гроші та зосередитися на інноваційних рішеннях у своїй компанії.

 


 

Як додати фірму Клієнта до акаунта в BitFaktura

Немає нічого простіше! Щоб додати фірму Клієнта до Акаунта в BitFaktura, увійдіть до BitFaktura. Коли ви активуєте Модуль для Бухгалтерії у своєму акаунті, нову фірму зможете додати в головному меню.

Коли створите акаунт для фірми Вашого Клієнта, ви зможете легко запросити клієнта використовувати його. Ви також можете керувати акаунтами, які вже існують у BitFaktura!


 

Якщо ви не бухгалтер

Якщо ви не бухгалтер, але самі користуєтесь послугами бухгалтерії, то обов'язково ознайомтесь із можливістю безкоштовного надання доступу до акаунта бухгалтерії!

 

Відмінно, тільки... скільки це коштує

Уніфікований тариф BitFaktura для Бухгалтерій дозволяє користуватися всіма доступними функціональними можливостями стандартних акаунтів разом з необмеженою можливістю додавання Клієнтів.

 

 

 

Функції для бухгалтерій

Функції  від 3200 гривень без ПДВ* / рік
Кількість підтримуваних фірм / клієнтів дивитись тарифи
Додаткова фірма / акаунт Вашого клієнта дивитись тарифи
Візитна картка фірми у списку Рекомендовані Бухгалтерські офіси  
Додавання та зберігання сканів видаткових документів  
Експорт даних в бухгалтерські програми Ракс SQL, CDN Optima   
Фірми можуть увійти в програму з Вашого веб-сайту  
Звіти для окремих фірм та сукупні  
Кожна фірма має доступ до своїх рахунків-фактур (окремий користувач)  

*ціна стосується 10-ти акаунтів клієнтів, розширених максимально до пакету Standard. Для підтримки більшої кількості акаунтів, зв'яжіться з довідковою службою. Купівля ще додаткового 1-го акаунта коштує 320 гривень без ПДВ.

Якщо ви хочете, щоб ваша бухгалтерія знаходилася на карті партнерів BitFaktura, надішліть нам повідомлення за допомогою форми 

Тарифи для бухгалтерських офісів

Кількість підтримуваних акаунтів   від 3200 грн без ПДВ* / рік
10 акаунтів 3200 грн без ПДВ
20 акаунтів 6400 грн без ПДВ
30 акаунтів 9600 грн без ПДВ
40 акаунтів 12800 грн без ПДВ
50 акаунтів 14700 грн без ПДВ
100 акаунтів 26600 грн без ПДВ