BitFaktura: інформація для преси (press release)

BitFaktura – це проста і зручна програма для виставлення рахунків онлайн, завдяки котрій українські підприємці можуть користуватися професійними бланками рахунків-фактур замість традиційних бланків. В програмі BitFaktura, можна виставляти рахунки в більше ніж 30 мовами та у всіх світових валютах. Завдяки BitFaktura процес виставлення фактури є набагато простіший – фактуру можна створити за меньше ніж 30 секунд.

 

рахунок-фактура в Інтернеті

 

Щотижня BitFaktura додає функції, запропоновані клієнтами. Компанія приділяє багато уваги думці клієнта та будує своє програмне забезпечення на основі їхніх відгуків та пропозицій.

Щотижня BitFaktura додає від декількох до десятка нових функцій. Aвторами більшості з них є клієнти. Саме вони визначають остаточну форму всієї системи.

Маргарита Овсієнко, продукт-менеджер, BitFaktura

BitFaktura пропонує простіший спосіб управління документацією для складів, полегшує контакти та обмін документами між бухгалтером та підприємцем. Підпиємці також може виписувати регулярні рахунки-фактури, відправляти їх клієнтам в формі PDF і легко перевіряти стан рахунків-фактур – все це заощаджує дорогоцінний час.
 
Програма не вимагає встановлення, а для її роботи достатньо будь-якого пристрою з доступом до Інтернету.
 
Більшість підприємців знайдуть ще кілька корисних функцій, таких як інтеграція з сервісами PayPal, GoPay, PayU. Після підключення, можна помістити кнопку оплати на рахунку-фактурі завдяки чому клієнти можуть платити за рахунки значно швидше.
 

Програма BitFaktura надзвичайно легко адаптується до закордонних стандартів. BitFaktura вже завоювала закордонні ринку, а її закордонні відповідники присутні в Європі та в США. VosFactures.fr - це французькомовна версія, котра використовується у Франції, Швейцарії, Бельгії, Монако, InvoiceOcean.com – міжнародна версія для англомовних клієнтів, BitFactura.com – присвячена іспаномовному ринку, InvoiceOcean.de – для клієнтів, які розмовляють німецькою мовою. Наразі понад 500 000 клієнтів користуються цими програмами.

Українські підприємці можуть випробувати BitFaktura безкоштовно протягом 30 днів.

Ми будемо раді надати більше інформації, відповідаючи на повідомлення, надіслані на адресу info@fakturownia.pl.

 

  

іконка завантаження логотипів

BitFaktura logo