BitFaktura для будівельної галузі

Ще один інструмент, який полегшить Вашу роботу

Спробуйте вже зараз »

Чому BitFaktura?

ДОКУМЕНТИ ЗА 30 СЕКУНД

Ми знаємо, що час у Вашій професії дуже важливий. Тому заощадьте його якнайбільше на формальностях. У BitFaktura Ви можете легко оформити документи про доходи та витрати як зі ставкою 23% ПДВ, 8% ПДВ, так і з процедурою Split Payment. Ми надаємо вам інструмент, який дозволяє оформити та надіслати документ клієнту всього за 30 секунд.

НОТАТКИ У ХМАРІ

Більше не потрібно зберігати дані Ваших підрядників у нотатнику, а всі дані, які Ви вводите в систему, будуть безпечно зберігатися в хмарі. Ви хочете виставити рахунок-фактуру, рахунок, розрахуватися з підрядником? Тепер все, що вам потрібно, - це телефон, а кожну квитанцію за придбані матеріали можна додати до витрат за допомогою однієї фотографії. Прозорі звіти покажуть Вам фінансовий стан Вашої компанії в будь-який час, без необхідності обчислювати все самостійно.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ ДОКУМЕНТИ

Так само, як Ви дбаєте про представницький зовнішній вигляд будівель та їх інтер’єрів, BitFaktura подбає про фасад Вашої компанії. Налаштуйте зовнішній вигляд рахунка-фактури під свої потреби. Ми пропонуємо сім шаблонів, якими можна користуватися почергово. Незалежно від обраного вами шаблону, Ви можете легко розмістити свій логотип та штамп на виставленому документі. Ви хочете вибрати колір стовпців та написів на документах? Таку опцію ми також пропонуємо Вам.

 

 

Ми знаємо специфіку Вашої галузі

 

 

Специфіка галузі

Ми впевнені, що Ви в курсі правил, пов'язаних з Вашою галуззю. Приклади? З січня 2017 року, внаслідок зміни до ст.17 сек.1 п. 8 Закону про ПДВ, послуги, що включають будівельні роботи, які надаються субпідрядниками, покриваються механізмом зворотного нарахування. Коли зворотне нарахування було замінено процедурою Split Payment, ми налаштували систему так, щоб виставлення рахунків-фактур було швидким, зручним та без помилок. Якщо нові норми набудуть чинності - ми будемо готові.

finance icon

Пільговий ПДВ при збірці товарів

Якщо предметом продажу є послуга з матеріалами, включеними до групи PKWiU 95.29.12.0, то постачальник послуг застосовує пільгову ставку ПДВ у розмірі 8% при виставленні рахунка-фактури. BitFaktura дозволяє виставляти документ із загальною ставкою податку як за надану послугу, так і за матеріали, використані для монтажу.

 

tools

Запаси продукції під контролем

Плінтуси, піни, силікони, затирка або підкладка для панелей... Незважаючи на то, чи ви самі постачаєте використовувані матеріали, чи теж використовуєте матеріали, що постачаються підрядником, Ви можете відстежити точний стан продуктів, які використовуються. Функція складу дозволить порахувати всі придбані товари та перевірити, скільки з них Ви використали.

truck