Бухгалтерcькі офіси, які використовують BitFaktura

Інноваційні офіси, що надають можливість електронного виставлення рахунків-фактур для своїх клієнтів

Ваш офіс буде обслуговувати більше клієнтів

Відтепер ви заощадите багато часу та формальності, надаючи доступ до документів, виданих Вами онлайн своїм клієнтам, в будь-якому місці та в будь-який час. Скористайтеся вже сьогодні спеціальним тарифом від BitFaktura для Вашого бізнесу! 

feature1
 
 • Почніть отримувати прибуток і заощадьте копітку діяльність, пов’язану з повторним надсиланням документів та копій
 • Позбудьтеся проблем із втраченими або недоставленими документами
 • Автоматизуйте свою роботу з BitFaktura, і це негайно перетвориться на кращу співпрацю з Вашими клієнтами
 

Ви отримаєте нових клієнтів

Всі бухгалтерії, які скористаються Пропозицією для Бухгалтерських офісів, отримають можливість додаткового просування через сервіс BitFaktura. Якщо Ви хочете бути на нашій Карті довірених бухгалтерій та дозволити собі знайти абсолютно нову групу Клієнтів - Ви в потрібному місці! Ми пропонуємо вам прозору співпрацю на дуже привабливих умовах.

feature1
 

Ми відкриті для Ваших ідей

Якщо у Вас є інша ідея, як ми можемо допомогти Вашій фірмі та Клієнтам - будь ласка, повідомте нас, використовуючи Контактну форму.  

feature1

Шукаєте інноваційне бухгалтерське обслуговування?
Подивіться, які бухгалтерії пропонують своїм клієнтам акаунт у BitFaktura

 • Бухгалтерія 1 - сучасний та професійний облік / Київ

  Як Бухгалтерія 1 ми пропонуємо повний облік, кадрові послуги та послуги з оплати праці, податкові консультації та допомогу у відкритті бізнесу. Ми інтегровані з BitFaktura: ви можете додавати та переглядати всі свої документи у додатку. Наші ціни починаються від 99 złotych на місяць.

 • Бухгалтерія 2 Харків – Створюємо новий вимір бізнесу

  Бухгалтерія 2 є професійним бізнес-партнером, що надає всесторонні та комплексні бухгалтерські послуги відповідно до всіх стандартів бухгалтерського та податкового законодавства.

  Ми гнучкі - ми розуміємо потреби Наших Клієнтів, тому намагаємось відповідати Вашим очікуванням та підходити до обслуговування фірм індивідуально.
  Ми оптимізуємо податкове навантаження та з великим задоволенням ведемо облік Ваших успіхів. У нас є страхування цивільної відповідальності та відповідні кваліфікації, що підтримуються досвідом.

 • Бухгалтерія 4 / Луцьк

  Бухгалтерія 4 надає послуги аутсорсингу бізнес-процесів для всіх типів клієнтів. В рамках своєї діяльності фірма надає послуги як фізичним, так і юридичним особам. Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні рішення для полегшення повсякденної діяльності. Людям, зацікавленим у співпраці, рекомендуємо звертатися до нас.

 • Бухгалтерія 5 / Київ

  Юридична фірма надає комплексні консультаційні послуги для мікро- та малих підприємств. Спеціалізується на наданні комплексних послуг суб’єктам господарювання (фізичним особам, юридичним особам, комерційним та цивільно-правовим компаніям) у сфері податкового консалтингу, бухгалтерського обліку та обслуговування персоналу та оплати праці, навчальної діяльності та отримання коштів на інвестиції.

  Податкові консультативні послуги надаються сертифікованим податковим радником, який має багаторічний досвід податкової консультації, в тому числі для українських та іноземних корпоративних клієнтів.

  Послуги бухгалтерського обліку та кадрові послуги надає команда бухгалтерів, яка набула свого досвіду в Бізнес-інкубаторах, де протягом 5 років обслуговувала понад кілька сотень проектів з різних галузей.

 • Бухгалтерія 6 / Черкаси

  Ми надаємо бухгалтерські та кадрові послуги незалежно від прийнятої форми розрахунків. Якщо ви дбаєте про часово та фінансово ефективне рішення - наша фірма - це правильний вибір. Ми відповідальні за свою роботу. Маємо розширене страхування відповідальності. Наша політика також включає діяльність в галузі персоналу та оплати праці.

 • Бухгалтерія 7 - дружня бухгалтерія / Київ

  Ми надаємо повне облікове обслуговування, кадрові послуги для компаній та приватних підприємців.
  Бухгалтерія 7 пропонує сучасний бухгалтерський облік з безпечним і мобільним доступом до даних фірми. Офіс має страхування цивільної відповідальності. Послуги надають досвідчені бухгалтери.

 • Бухгалтерія 8

  Бухгалтерія 8 надає послуги в області ведення комерційних книг, податкових книги надходжень та витрат, розрахунку одноразової суми за записаними доходами, а також послуги з персоналу та оплати праці. Ми допомагаємо компаніям, які роблять перші кроки на ринку, консультуємо та підтримуємо. Про наших клієнтів опікується досвідчена команда бухгалтерів та персоналу. Наша система знижок, а також пропозиція взаємної рекомендації - привабливий інструмент для зменшення витрат на бухгалтерський облік та послуги з персоналу, а також залучення нових клієнтів. Під час співпраці ми намагаємось бути Вашими радниками та партнерами.

 • Бухгалтерія 9

  Бухгалтерія 9 надає професійні бухгалтерсько-податкові послуги, а також кадрові послуги для суб’єктів господарювання різних профілів діяльності та юридичних форм, будучи надійним партнером своїх Клієнтів. Ми пропонуємо повний спектр бухгалтерських та кадрових послуг, бухгалтерські консультації та консультації щодо створення та ведення бізнесу. Ми виконуємо свої обов'язки сумлінно та професійно. Гарантуємо розсудливість та конфіденційність послуг, ставлячи на перше місце інтереси Замовника. Високоякісні послуги надаються завдяки набутому досвіду, використанню сучасних інформаційних технологій, постійному розвитку та швидкому реагуванню на потреби Клієнта.

 • Бухгалтерія 10 / Київ

  Бухгалтерія 10 - це доброзичлива, професійна та сучасна бухгалтерія. Ми надаємо комплексні послуги у сфері податків, бухгалтерського обліку, кадрових ресурсів та фонду оплати праці для всіх суб’єктів господарювання. Наша команда складається з понад 30 бухгалтерів, готових підтримати Вас у щоденному управлінні компанією.

  У рамках співпраці ви отримаєте доступ до сучасних онлайн-інструментів, які забезпечують комфорт у роботі та обмін даними з офісом. Ми гарантуємо безпеку та ефективний контакт з бухгалтером. Працюємо віддано, любимо допомагати, ми допитливі та ретельні. Ми несемо повну відповідальність за надані послуги. Підтримуємо вас на кожному кроці, починаючи з першого контакту.

  Ми запрошуємо Вас до співпраці.

 • Бухгалтерія 11, Кривий Ріг

  Бухгалтерія 11 - це сучасна бухгалтерія, яка відповідає потребам та очікуванням підприємців. Ми пропонуємо широкий спектр бухгалтерських, кадрово-зарплатних послуг, а також консультаційні послуги щодо створення та ведення бізнесу. Ми дбаємо про високий рівень пропонованих послуг через прямий контактом з Клієнтами, підвищення кваліфікації та надання програм для виставлення рахунків-фактур. Нас відрізняє: Професіоналізм - ми надаємо наші знання та навички у Ваше розпорядження; Безпека - ми піклуємося про конфіденційність Ваших даних; Комунікація - потік інформації як основа ефективної співпраці; Податковий та діловий консалтинг - ключовий елемент розвитку будь-якого підприємства. Запрошуємо до співпраці.

 • Бухгалтерія 11 / Вінниця

  Наш офіс складається з бухгалтерів з більш ніж 15-річним досвідом роботи, члени Асоціації бухгалтерів. Ми гарантуємо високу якість послуг та гарантуємо конфіденційність довіреної нам інформації. Наша мета - надання комплексних бухгалтерських послуг та кадрових послуг, враховуючи індивідуальні потреби наших клієнтів (ми надаємо додаткові виписки та аналізи на вимогу клієнта). Ми співпрацюємо з податковим радником, законним аудитором, юридичним радником та фахівцем з питань охорони праці та безпеки. Ми представляємо інтереси наших клієнтів перед Податковою службою та Інститутом соціального страхування. Ми готуємо всі необхідні за законодавством декларації.

 • Бухгалтерія 12 Київ

  Бухгалтерія 12 була створена з місією надання послуг, що надають комплексне обслуговування бізнесу. Ринок, що швидко змінюється, вимагає від підприємців економічних, фінансових та правових знань, включаючи навички в галузі мистецтва управління. Крім того, він повинен вільно володіти своєю галуззю. Ми знаємо, які високі очікування наші клієнти мають, тому в зв'язку з цим в асортименті наших спеціалізацій Ви знайдете: податкове консультування, юридичні консультації, бізнес-консалтинг, та консультації щодо бухгалтерського обліку і кадрових послуг.
  Ми прагнемо надати своїм клієнтам інноваційні послуги, які на основі наших знань та досвіду допомагають їм вести бізнес. Ми знаємо про важливість безпеки ведення бізнесу. Ми дбаємо про захист активів наших клієнтів від ринкового ризику шляхом відповідної побудови суб'єктів господарювання з обмеженою відповідальністю.

 • Бухгалтерія 13,
  вул. Замкова 14, 26-500 Суми

  Послуги бухгалтерії:
  - обслуговування кваліфікованим бухгалтером
  - ведення Книги обліку доходів і витрат
  - ведення обліку продажів з ПДВ
  - ведення обліку закупівлі з ПДВ
  - ведення обліку доходів за фіксованою ставкою
  - підготовка і відправка ПДВ-7, ПДВ-7К, ПДВ-27, ПДВ-ЄС, JPK_VAT декларацій бухгалтером
  - підготовка та подання річних податкових декларацій для фізичних осіб, які мають індивідуальний розрахунок
  - представництво перед ДФС та Податковою службою
  - повна відповідальність за надані послуги (страхування ЦВ)
  - ведення обліку основних засобів та нематеріальних і юридичних активів
  - ведення обліку обладнання
  - підготовка та подання декларацій ЄСВ (в електронному вигляді)
  - допомога у відкритті бізнесу

 • Бухгалтерія 14,
  вул. Бочана 22a, Харків

  Ми сімейна бухгалтерська компанія, що працює в галузі фінансів та бухгалтерського обліку безперервно з 1996 року.
  Власником компанії є Станіслав Вегларз - сертифікований аудитор, внесений до реєстру статутних аудиторів, що ведеться Національною Радою статутних аудиторів. Ми пропонуємо комплексні бухгалтерські послуги для Вашої компанії. Ми підтримуємо як мікро-підприємства, фірми з сектора малих та середніх підприємств, а також великі підприємства.

  У рамках діяльності нашої бухгалтерії
  - ми пропонуємо повні бухгалтерські послуги в галузі книг обліку згідно із Законом про бухгалтерський облік та МСБО,
  - ми ведемо фіксовану документацію, податкові картки та книги обліку доходів і витрат

  Ми надаємо послуги з персоналу та оплати праці. У нашій пропозиції Ви знайдете:
  - декларації з обліку ПДВ / ПДФО
  - записи основних засобів, нематеріальних активів та обладнання
  - допомога в поясненні та врегулюванні заборгованості з бухгалтерського обліку та податків
  - декларації подання та розрахункові декларації ЄСВ для тих, хто веде бізнес, службовців та підрядників
  - кадрові записи
  - офіційне листування у галузі бухгалтерського обліку та соціального страхування
  - підтримка ФСЗІ
  - розраховуємо річні податкові декларації з ПДФО для фізичних осіб

  Запрошуємо до співпраці!

 • Якщо ви хочете, щоб ваша бухгалтерія знаходилася на карті партнерів BitFaktura, надішліть нам повідомлення за допомогою форми