BitFaktura для фрілансерів
Виставляйте документи, надсилайте автоматичні нагадування, приймайте платежі та відстежуйте їхні статуси.

Спробуйте безкоштовно або виставляйте до 3-х рахунків-фактур/міс без оплат »

Упорядкуйте свої фінанси простим способом і присвятіть себе своїй пристрасті

 

 

 

Виставляйте рахунки-фактури та прості рахунки

BitFaktura дозволить Вам виставляти рахунки-фактури - як з ПДВ, так і без - всього за 30 секунд. Система створена таким чином, щоб одна з менш вподобаних частин роботи фрілансера також могла бути приємною. Додайте свої послуги до списку продуктів, створіть список клієнтів, персоналізуйте рахунки-фактури так, щоб вони відображали характер вашого бізнесу, додайте ваш логотип та підпис і отримуйте задоволення від простого виставлення рахунків-фактур.

feature1
 

Надсилайте нагадування

Кошмаром для фрілансерів є несвоєчасні платежі. Завдяки BitFaktura Ви забудете про нагадування клієнтам за прострочені платежі. Встановлюючи автоматичні нагадування, ви будете впевнені, що клієнту буде повідомлено про закінчений термін платежу.

Порекомендуй програму BitFaktura
 

Приймайте платежі

Активуйте функцію автоматичних платежів, якщо Ви хочете, щоб Ваші клієнти могли швидко оплачувати Ваші послуги. Ви можете вибрати онлайн-платежі (PayU, PayPal, dotPay, BitPay), кредитною карткою або звичайним банківським переказом. Маючи все, що потрібно, щоб продавати та розраховувати свою пропозицію, Ви отримаєте багато часу та енергії, щоб продовжувати працювати!

feature1
 


Відстежуйте статуси

Порядок у рахунках-фактурах важливий - про це знає кожен підприємець, який виставляє їх більше декількох на місяць. Після виставлення документа Ви можете надати йому відповідний статус, що суттєво полегшить Вам навігацію серед рахунків-фактур та їх правильне сортування. BitFaktura дозволяє призначити статус (надісланий, оплачений, неоплачений) для рахунка-фактури, так що вам більше не доведеться його знову редагувати.

feature1

 

 

20 тисяч фрілансерів користуються Фактуровнею щодня

 

Я користуюсь сервісом fakturownia.pl з початку своєї діяльності. Виставлення рахунків-фактур тут просте та інтуїтивно зрозуміле. Програма запам'ятовує введені дані, і мені не потрібно щоразу переживати за їх правильність. Завдяки різноманітним функціям я також без проблем виставляю іноземні рахунки-фактури та конвертую прибуток в інші валюти. Я рекомендую цей сервіс з усією відповідальністю.
 
 
front-trends logo
Ева Андросюк-Котарска
Перекладач англійської мови
Фактуровня є унікальною програмою для виставлення рахунків-фактур, рахунків, ведення системи CRM і автоматичних платежів. Я також ціную чудовий контакт зі персоналом. Через тиждень я ознайомився з повною функціональністю системи :) Рекомендую всім!

 
 
 
testimonial2
Шимон Оведик
CopywriterExpert

ЦЕ ЛЕГКО! ПРОТЕСТУЙТЕ БЕЗКОШТОВНО ВЖЕ СЬОГОДНІ!


Зареєструватися »
 

Інтеграції

 • paypal
  payu
  bitpay
  ovh
  braintree
  prestashop