Модуль BitFaktura
для фіскального друку

Що таке новий модуль для фіскальних принтерів - Fiskator?

Fiskator - це фіскальний модуль, який є доповненням до програми BitFaktura.com.ua. Він надає можливість зручно друкувати квитанцію або рахунок-фактуру з будь-якого пристрою безпосередньо з акаунта у BitFaktura. Модуль сумісний із системами Windows та macOS та інтегрований з різними пристроями для друку фіскальних документів.

img

Найпопулярніший

Модуль сумісний із системами Windows, Linux та macOS та інтегрований з фіскальними принтерами, що підтримують найпопулярніші та надійні протоколи POSNET та THERMAL.

img

Без касового апарату

Ви отримуєте зручність, можливість друкувати та виправляти квитанцію чи рахунок-фактуру з будь-якого пристрою, можливість надавати знижки, доступ до складів, а також звітів та аналізів продаж.

img

Проста інтеграція та експлуатація

Просто встановіть Fiskator і сконфігуруйте акаунт з фіскальним принтером. А квитанція друкується одним клацанням миші - «Друк фіскальної квитанції».

img

Все в одному місці

Завдяки поєднанню Fiskator та BitFaktura.com.ua у вас є всі дані та історія в одному місці. Ви можете інтегрувати продажі та використовувати повністю функціональне складське програмне забезпечення від BitFaktura.

Як це працює?

Перш ніж використовувати Fiskator, Ви повинні встановити програму та сконфігурувати акаунт у BitFaktura.com.ua з фіскальним принтером.

step

Підключіть принтер і запустіть Fiskator

step

Увійдіть на портал BitFaktura.com.ua і створіть документ

step

Роздрукуйте квитанцію або рахунок-фактуру

Спробуйте безкоштовно протягом 30 днів

Ви можете протестувати наше програмне забезпечення безкоштовно та без зобов’язань протягом 30 днів. Просто заповніть форму нижче, щоб отримати безкоштовну пробну версію.

Тарифи фіскального модуля - Fiskator

Ми пропонуємо два цінові варіанти у плані на 6 та 12 місяців. Ви можете придбати доступ до Fiskator для кожного плану у BitFaktura. Ціни не залежать від тарифного плану, обраного на BitFaktura.com.ua.


Перевірте, як Ваш принтер працюватиме з нашим програмним забезпеченням перед покупкою. Після закінчення періоду тестування вибирайте пакет з урахуванням Ваших потреб на 6 або 12 місяців.

У Вас є запитання? Напишіть нам!

Ми у Вашому розпорядженні з Пн до Пт в годинах 9.00 - 17.00. Інформацію про встановлення та конфігурацію можна детально знайти на вкладці Довідка. Pomoc. Якщо Вам потрібна додаткова інформація, наші фахівці нададуть відповідь на Ваші запитання.