Міжнародні рахунки-фактури в BitFaktura

Легкий потік документів між Вами та Клієнтами по всьому світу

Спробуйте вже зараз »

Виставлення двомовних рахунків-фактур

Відповідно до положень, що стосуються Книги обліку доходів та витрат, бухгалтерські документи повинні бути зроблені українською мовою, тому BitFaktura надає можливість виставляти двомовні рахунки-фактури. Завдяки функції виставлення двомовних рахунків-фактур ви покажете свій професійний підхід до бізнесу, передавши підряднику документ на його рідній мові. У той же час у вас буде на руках документ українською мовою, оскільки вас можуть попросити надати його посадові особи в разі аудиту.

 

Багато видів документів

BitFaktura надає Вам повний набір інструментів, необхідних для проведення іноземних транзакцій. Окрім податкової накладної, ви можете виставляти в системі такі документи, як, серед іншого, рахунок-проформа, коригуючий рахунок-фактура, рахунок-фактура зі зворотним зарахуванням, WNT, WDT. Крім того, ви зможете перевіряти реєстрацію номера ПДВ ЄС підрядника в базі даних VIES.

 

Різні податкові ставки

BitFaktura дозволяє самостійно визначати ставку ПДВ для конкретних країн на конкретні товари, послуги, пов’язані з сільським господарством або товари та послуги, які охоплюються стандартними ставками ПДВ. Крім того, якщо ви виставите документ в іноземній валюті, ви отримаєте легальне перерахування вартості ПДВ в UAH.

 

 


Не тільки відмінні переклади

Ідеальний міжнародний рахунок-фактура - той, що ідеально відображає стандарти даної країни. У BitFaktura ми звертаємо увагу на кожну деталь, тож ви можете бути впевнені, що виданий вами документ повністю відповідає чинним стандартам.

Арабський рахунок-фактура

Згідно правил арабського правопису, елементи на рахунку-фактурі пишуться справа наліво.

Рахунок-фактура Eng US/ British EN:

BitFaktura впровадила кілька деталей, які відрізняють британські та американські рахунки-фактури: позначення предмета рахунку, дати та суми.

Французький рахунок-фактура

Рахунки-фактури підлаштовані під юридичні стандарти: французький, згідно з вимогами, містить назву та адресу відправника в нижній частині колонтитула.

міжнародний рахунок-фактура

 

Надсилайте рахунки-фактури по всьому світу!


Зареєструватися »