Найзручніший зв'язок з Вашою бухгалтерією

Новий простіший спосіб ділитися бухгалтерськими документами

Спробуйте систему BitFaktura безкоштовно!


Я веду бухгалтерію і хотів би обслуговувати своїх клієнтів у BitFaktura »

Ви ведете бізнес і знайшли сумлінного фахівця, якому ви довірили свою бухгалтерію? У вас хороші стосунки зі своїм бухгалтером? Це прекрасно! Єдине, що потрібно ще Ваша команді - це швидко та легко ділитися документами. BitFaktura надасть Вам можливість ділитися документами та звітами без необхідності відправлення та спостерігання за термінами.

Чому я повинен читати далі?

Зараз ви витрачаєте багато часу на надання вичерпної фінансової інформації своєму бухгалтеру. Це особливо гостро в періоди посиленої активності як підприємців, так і бухгалтерів під кінець звітного року. Ваш бухгалтер продемонструє вам велику вдячність, якщо ви запропонуєте йому доступ до вашої документації в BitFaktura. Ви отримали б негайну вигоду, якби Ваш бухгалтер витрачав менше часу на отримання та введення даних і мав більше часу на конструктивні відгуки, які надають фірмі реальну цінність!

Як надати доступ до акаунта у BitFaktura бухгалтерії

Все просто! Щоб запросити бухгалтера на обмін документами, увійдіть до BitFaktura та перейдіть на вкладку Налаштування. Дотримуйтесь простих інструкцій у пораднику. Відтепер бухгалтер матиме доступ лише до читання документів та звітів з Вашого акаунта у BitFaktura. А якщо ваші стежки розійдуться? Ви завжди можете видалити доступ - ви також можете додати нового бухгалтера.

 

Права доступу бухгалтера

Цікаво, що зможе побачити Ваш бухгалтер після отримання доступу до Вашого акаунта?

Перейдіть до порадника, щоб дізнатися більше про доступ лише до читання документів.

Якщо ви самі бухгалтер

Якщо ви самі бухгалтер, ми підготували для Вас приголомшливу пропозицію!

Хочу! Тільки ... скільки це коштує

Доступ до акаунта в BitFaktura для бухгалтерії чи бухгалтера не передбачає додаткових витрат! Ви можете надати бухгалтеру доступ як користувачу в рамках пакету, за який ви заплатили.

Новий простіший спосіб ділитися бухгалтерськими документами


Увійдіть до системи та надайте доступ бухгалтеру до вашого акаунта у BitFaktura »