Використовуйте BitFaktura безкоштовно!

Особа, якій ви порекомендуєте BitFaktura, отримає знижку 20%,
Ви продовжите свою підписку на 2 місяці безкоштовно

BitFaktura безкоштовно Активуйте рекомендації у своєму акаунті »

Розкажіть знайомим про BitFaktura та почніть користуватися нею безкоштовно

Як це працює

Програма "Порекомендуй програму BitFaktura" дозволяє завдяки рекомендаціям збирати безкоштовні місяці, які ви потім можете використовувати для будь-яких вибраних послуг на bitfaktura.com.ua. Знайомі, яким ви порекомендуєте BitFaktura, отримають знижку 20%! Якщо ви віддаєте перевагу знижці замість продовження плану - ми також надаємо вам цей варіант для вибору.

 
іконка як працює
 

BitFaktura безкоштовно

Ви хочете почати користуватися BitFaktura безкоштовно? Все просто! Зберіть лише декількох знайомих, які змінять разом з Вами роботу з рахунками-фактурами на простішу, швидшу, більш екологічну та економнішу.

іконка копилка
 

Як рекомендувати

Маєте позитивний досвід використання програми BitFaktura? Розкажіть про це знайомим. Ви можете порекомендувати в будь-якій формі, важливо надати своє унікальне посилання новим особам.

іконка зміна

ЦЕ ПРОСТО! ПОРЕКОМЕНДУЙТЕ BITFAKTURA ЗНАЙОМОМУ ТА ПРАЦЮЙТЕ З РАХУНКАМИ-ФАКТУРАМИ БЕЗКОШТОВНО!


Активуйте рекомендації у своєму акаунті »

 
 

Як працює Програма Порекомендуй BitFaktura

Запуск Програми

Програма Порекомендуй BitFaktura дозволяє накопичувати знижки, які потім можна використовувати для будь-яких вибраних послуг на bitfaktura.com.ua. Виконані рекомендації також можна використовувати для безкоштовного продовження акаунта. Програму "Порекомендуй BitFaktura" можна запустити на будь-якому акаунті bitfaktura.com.ua, включаючи акаунт Micro (безкоштовний). У меню Налаштування > Налаштування акаунта знайдете закладку Порекомендуй BitFaktura. Система створить для Вас індивідуальне посилання рекомендації , яке надішлете знайомим ввівши їх електронний адрес e-mail у віконце Порекомендуй BitFaktura і натиснете Рекомендувати. Якщо знайомий скористається Вашою рекомендацією, система занотує цю рекомендацію, а її статус Ви зможете перевірити в будь-який момент після входу в BitFaktura.

 

Переваги Рекомендації

Ви хочете почати користуватися BitFaktura бузкоштовно? Все просто! Зберіть лише декількох знайомих, які разом з Вами змінять роботу з рахунками-фактурами на простішу, швидшу, більш екологічну та економнішу. Кожна наступна особа, яка приєднається завдяки Вам до BitFaktura, - це додаткові безкоштовні місяці або знижка для Вас!

 

Переваги для Знайомих

Кожен знайомий, якого ви запросите спробувати BitFaktura, скористається повним пробним періодом, який є безкоштовним. Він також отримає знижку 20% на кожну обрану підписку. Не кажучи вже про переваги простої роботи з електронними рахунками-фактурами :)

 

Як рекомендувати?

У Вас є позитивний досвід роботи з використанням BitFaktura? Розкажіть про це своїм знайомим. Ви можете порекомендувати в будь-якій формі, важливим є надати своє унікальне реферальне посилання новим людям. Розкажіть про свої спостереження, переваги, які ви відчуваєте, та унікальну знижку :) Як якомога швидше зв’язатися зі знайомими та без помилок передати своє посилання? Використайте згенерований завдяки BitFaktura шаблон e-mail та надішліть його своїм знайомим або скористайтеся ще простішим шляхом. Тепер одним натисканням кнопки ви можете порекомендувати BitFaktura та надати посилання, опублікувавши його у Facebook, Twitter, Google+ або LinkedIn!

 

поділитися в соціалах

 

Ви також можете вставити спеціальний банер із посиланням на ваш сайт або блог!

 

банер поділитися

 

 

Як перевірити статус Рекомендацій?

У меню Налаштування > Налаштування акаунта знайдете закладку Порекомендуй BitFaktura. Тут ви можете як здійснювати нові рекомендації, так і перевіряти статус вже зроблених. Програма Порекомендуй BitFaktura показує два можливих статуси: Кількість створених акаунтів та Кількість сплачених акаунтів.

Кількість створених акаунтів показує, скільки разів вам вдалося переконати знайомого в користуванні BitFaktura і зараз триває його пробний період. Створення акаунта не призводить до збільшення безкоштовних місяців для Вас і не може бути реалізованим у вигляді знижки.

 

Де тут підступ?

І так… жодного підступу тут немає! Програма Порекомендуй BitFaktura дійсно дозволить Вам безкоштовно користуватися BitFaktura завдяки Вашим рекомендаціям. Кожна оплачена рекомендація - це для вас ще 2 додаткових безкоштовних місяці за існуючим або будь-яким іншим планом*, який ви будете використовувати - без оплат та винятків із правил :) Якщо ви зберете 6 людей, які за Вашою рекомендацією створять акаунти в BitFaktura та викуплять будь-яку послугу зі знижкою 20%, Ви будете користуватися BitFaktura безкоштовно протягом цілого року.! І це не остаточний виграш. Кожен наступний знайомий, який виконає перераховані вище умови - це ще два безкоштовні місяці або знижка для Вас.

*Не поширюється на підписку для бухгалтерських офісів

 

Як користуватися BitFaktura безкоштовно?

Отримування безкоштовних місяців дуже просте. Коли статус Вашої рекомендації зміниться на оплачений, в меню Налаштування > Налаштування акаунта > Порекомендуй BitFaktura ви отримаєте відповідну інформацію та кількість місяців, на які буде подовжено Ваш акаунт, та можливу знижку на використання. Подовження відбуватиметься автоматично, коли ви зробите вибір, щоб продовжити свій акаунт. Автоматичне отримання знижки відбуватиметься при продовженні акаунта в новому розрахунковому періоді.

 

ЦЕ ПРОСТО! ПОРЕКОМЕНДУЙТЕ BITFAKTURA ЗНАЙОМОМУ ТА ПРАЦЮЙТЕ З РАХУНКАМИ-ФАКТУРАМИ БЕЗКОШТОВНО!


Перейти до свого акаунта у BitFaktura та активувати Партнерську Програму »