BitFaktura
покращить віддалену роботу
у Вашій фірмі


Дізнатись більше Спробувати безкоштовно
icon Доступ до рахунків-фактур
з будь-якого місця
Ви хочете покращити роботу своєї команди не тільки в офісі, але і поза ним?
Ви шукаєте інструмент, який буде доступний незалежно від того, використовуєте ви його за офісним столом, під час візиту у клієнта, чи також під час відділеної роботи вдома?
Подивіться, які функції пропонує Вам BitFaktura та насолоджуйтесь продуктивністю!
Доступ для багатьох користувачів
Широкий спектр функціонування підприємства вимагає виставлення одночасно багатьох документів, а також доступу для аналітика та бухгалтера в режимі реального часу? Не проблема! Ви можете розподілити доступ до BitFaktura на основі системних ролей.
Підтримка безперервності нумерації документів
Нумерація документів про продаж повинна здійснюватися постійно. У BitFaktura Ви не тільки будете підтримувати безперервність нумерації, але й створювати власні шаблони для нумерації документів.
Надсилання документів в електронному вигляді
Ваш клієнт сидить на іншій стороні комп'ютера і Вам потрібно передати йому документ про продаж? Надішліть його електронною поштою. Створіть повідомлення або скористайтеся готовим шаблоном, натисніть «Надіслати» і готово!
Панель клієнта
Ви більше не загубитесь в лабіринті транзакцій, а надасте своєму клієнту посилання на панель, де він побачить усі документи, виставлені для нього. Він також зможе відстежити стан отриманих документів, а Ви забудете про несвоєчасні платежі.
Персоналізовані зовнішній вигляд рахунків-фактур
Фірмовий візуальний стиль в епоху високої конкуренції - це щось, про що варто подбати. Налаштуйте зовнішній вигляд рахунка-фактури, завантаживши логотип своєї компанії, використовуючи запропоновані шаблони, і навіть створюючи власний шаблон документа.
Детальні фінансові звіти
Базуйте свій план дій та розвитку підприємства на даних. Детальні звіти про доходи Вашої компанії, обсяг продажів окремих товарів або витрат дасть Вам уявлення про те, де ви знаходитесь. Завдяки їм Ви зможете приймати обґрунтовані рішення щодо майбутнього Вашої компанії.
Приймання онлайн-платежів
Безготівкові операції замінюють традиційні гроші? Підготуйте своє підприємство до прийняття онлайн-платежів. Ви приймете плату за транзакцію банківським переказом або користуючись послугами інтернет-провайдерів швидких платежів, і Ваші документи автоматично будуть позначені як оплачені.
Віддалений доступ для бухгалтерської підтримки
Ви хочете забути про доставку документів для бухгалтера? Надайте йому доступ до акаунта у BitFaktura. Завдяки цьому Ви ніколи не пропустите термін подачі документів.

Віддалена робота з BitFaktura, чому варто?

Доступ з будь-якого місця Ваша команда працює в різних місцях? Відділення в різних містах, поїздки до клієнтів чи домашні офіси не завадять організації виставлення документів. BitFaktura подбає про правильну нумерацію транзакцій, а клієнти отримають рахунок-фактуру, надіслану електронною поштою... навіть з мобільного телефону.
Робота в режимі реального часу Безпека та наявність фірмової документації є важливими, і Ви отримуєте їх, зберігаючи рахунки-фактури у хмарі. Що дає Вам робота онлайн? Ви можете одразу побачити кожен документ, виставлений Вашими колегами, в тому числі виставлений автоматично, і завдяки резервній копії на сервері BitFaktura Вам не доведеться турбуватися про втрату даних.
Інноваційне підприємство Подбайте про те, щоб Ваша фірма була конкурентоспроможною та екологічною. Ви можете замінити видання паперових документів, надсиланням їх клієнту електронною поштою. Ви також захистите навколишнє середовище: дослідження показують, що перехід на електронні рахунки може скоротити викиди вуглекислого газу на 40 000 тонн на рік.
Економія часу Виставлення рахунків-фактур не є Вашим улюбленим заняттям? То чому б не автоматизувати цю діяльність? Якщо Ви здійснюєте періодичні продажі, Ви можете встановити автоматичне надсилання рахунків-фактур контрагентам. Якщо Ваші продажі розташовані в Інтернеті, завдяки інтеграції магазину з BitFaktura, рахунок-фактура буде відправлений клієнту відразу після його придбання, а Ви заощадите час.
Протестуйте BitFaktura протягом 30 днів безкоштовно!


У вас є акаунт у BitFaktura?

Ви хочете дізнатися про нові можливості покращення віддаленої роботи у Вашій фірмі?

 

 

У вас ще немає акаунта у BitFaktura?

Не чекайте! Спробуйте BitFaktura без будь-яких зобов'язань та вдоскональте роботу у Вашій фірмі!

 

Вже 500 000 компаній створили акаунт у BitFaktura

 • front-trends
  filmaster
  cubus
  follow-me
  buena Vista
  Business Edge
 • radiofonia
  cohabitat
  reaktor
  pustki
  antymateria
  honey access
 • aurelka
  javatech
  lamillou
  bocian
  mentalway
  push push go