Наша найбільша мотивація - це задоволення наших користувачів
Дізнайтесь відгуки щодо системи, перевірте, як BitFaktura може полегшити Вашу щоденну роботу та поділіться своїми відчуттями з нами
 
Наша найбільша мотивація - це задоволення наших користувачів
Дізнайтесь відгуки щодо системи, перевірте, як BitFaktura може полегшити Вашу щоденну роботу та поділіться своїми відчуттями з нами
 
Наша найбільша мотивація - це задоволення наших користувачів
Дізнайтесь відгуки щодо системи, перевірте, як BitFaktura може полегшити Вашу щоденну роботу та поділіться своїми відчуттями з нами
Відгуки клієнтів
front trends Front-Trends
Організація міжнародної конференції означає необхідність обробки сотень рахунків-фактур у різних валютах та мовах, дотримуючись польського законодавства. "Fakturownia" дозволяє зосередитись на власному бізнесі, надаючи своїм клієнтам корисний, гнучкий та надійний онлайн-інструмент. Щира турбота команди "Fakturownia" щодо потреб клієнтів повинна стати прикладом для наслідування для кожної компанії.
Павел Черскі організатор конференції Front-Trends
multihome multihome.pl
Я користуюсь програмою Fakturownia.pl і я надзвичайно задоволена. Програма проста у використанні, дуже інтуїтивно зрозуміла, працівники охоче її прийняли без будь-якої підготовки. Мені подобається функція надсилання рахунків-фактур по електронній пошті та нагадування клієнтам про платежі. Я була приємно здивована корисним та компетентним обслуговуванням по телефону.
Домініка Стрий
Просте управління та швидка відповідь на запити - варто зробити ставку на цю програму.
Команда Redro
"HEBAN" Піяльня
Шоколаду
Як рідко я відчуваю, що маю реальний вплив на "онлайн продукт", який використовую!
Славомір Міхалак
Стоп! Якщо ви все ще виставляєте рахунки-фактури в Excel або Word, для Вас насувається велика зміна. Для нас вже минувша. Після Фактуровні ми очікували, що система зможе легко виставляти гарні рахунки-фактури. Це є. Ми отримали навіть більше: з першого дня ми упорядкували рахунки-фактури витрат, статуси платежів, звіти про результати, які показують, де ми на шляху до мети. Ніколи раніше такі невеликі інвестиції в програмне забезпечення не мали такого сильного впливу на додаткову мотивацію продажів.
Даріуш Боровскі
Я хотів би привітати і подякувати, адже ваша програма, хоча програма - це мало сказано, система є більш підходящим формулюванням. Вся Ваша система значно полегшує нашу роботу з розвитку нашої франчайзингової мережі, набагато простіше контролювати платежі, коригувати рахунки-фактури та відстежувати продажі :)
Томаш Єнч
HS Planet sp. z o.o.
Я дуже задоволена програмою, яка проста у використанні, інтуїтивно зрозуміла і не викликала жодних проблем досі. Персонал надзвичайно ввічливий. Вони відповідають на телефон або передзвонюють і із захопленням вирішують будь-які сумніви. Я із задоволенням рекомендую.
Олександра Матисяк президент HS Planet sp. z o.o.
ФАБРИКА МАТРАСІВ
HEVEA
Програмне забезпечення, безумовно, більш досконале, ніж усе, що ми використовували до цього часу, і в той же час його робота є інтуїтивно зрозумілою. Новий працівник може почати працювати у Фактуровні вже через кілька хвилин навчання. Варто наголосити на можливості адаптації деяких параметрів до індивідуальних потреб - у нашому випадку це було зі складськими документами. Я рекомендую!
Цезари Мартиновіч
Фактуровня як єдина платформа була достатньо гнучкою, щоб адаптуватись до нашої платіжної моделі та відповідати всім нашим очікуванням щодо потоку фінансових даних, їх звітності та обігу бухгалтерських документів. Я сміливо рекомендую її всім компаніям, що працюють за моделлю SaaS.
Йоанна Воротиньска
iPhone.szczecin.pl
Ми вже кілька років використовуємо Фактуровню. Це прості прозорі рішення колись складної діяльності. І сюрприз, коли Клієнти, які вперше виставляють у нас рахунок-фактуру, надають лише номер ІПН (податковий ідентифікаційний номер) - решта заповнюється з самої бази даних. Класна річ.
Міхал Орда-Губіньскі CEO iPhone.szczecin.pl
Асоціація
Radiofonia
Фактуровня - це фантастичний та простий у використанні інструмент, який дозволяє нам підтримувати порядок у документах асоціації. Це особливо важливо для такої організації, як неурядова організація, де всі питання власності повинні бути прозорими.
Марчін Левандовскі Президент Правління Асоціації Radiofonia
Перш ніж я дізналась про Фактуровню, я користувалась іншими програмами, дозвонитися в компанію було дивом, а з Вами контакт сенсаційний!
Аніта Врубель,підприємець
Bi Fit
У вас все є чудовим, безліч функцій, простота повторного виставлення документів. Це дійсно показує, що люди захоплюються тим, чим вони займаються, у вашій фірмі. Така програма, як Apple :) краса та простота».
Команда Bi Fit
Відмінний зв'язок. Швидкі та конкретні заходи служби технічної допомоги. Я дуже задоволений використанням цього рішення.
Анджей Яворскі CEO Multiface
Проста у використанні, швидка та розвиваюча програма :)
Марта Ранович
JKK Biuro Sp. z o.o.
Ми - бухгалтерія, нашим представникам часто потрібно оформити рахунок-фактуру з планшета, телефону чи ноутбука. Нам потрібна була онлайн-програма, яка була б інтуїтивно зрозумілою та прозорою для наших трейдерів. Підтримка біткойна та надсилання рахунків-фактур на електронну адресу стали дуже корисними. Ми рекомендуємо!
Сабіна Радванn
Безпроблемний та інтуїтивний інтерфейс, а також швидкість роботи - це все важливі характеристики Фактуровні з точки зору повсякденної роботи, де ми повинні постійно перемикатися між продажами, обслуговуванням клієнтів та реалізацією нових проектів.
Януш Жебровскі
Noble Coffee
Фактуровня надає можливість швидко отримати доступ до фінансів компанії з будь-якого місця, де я є. Завдяки цьому я постійно можу переглядати про облік та інвентаризацію, а турбота з боку експертів знаходиться на найвищому рівні.
Марчін Піотерчак
У всіх наших проектах для малих та великих підприємств є спільний знаменник - рахунки-фактури. Їх виставлення - це справді наше повсякденне життя, тому ми так цінуємо сервіс Fakturownia.pl - завдяки Вам ми можемо легко виставляти рахунки-фактури в будь-який час, і навіть місце у світі. Також надзвичайно зручно мати можливість персоналізувати ці документи, додавши наш логотип. У нас багато іноземних партнерів, тому виставлення рахунків на їх мові - ще одна перевага Фактуровні. Важливо, що всі вказівки з обліку та бухгалтерського обліку зберігаються для експортних накладних. Послуга дуже інтуїтивно зрозуміла, але у випадку виникнення будь-яких проблем на допомогу будуть доступні надзвичайно компетентні консультанти. Одним словом: Рекомендую!
Рафал Вуйчицкі
Musicon
Фактуровня - надзвичайно корисне рішення для нас у повсякденній роботі! Ми шукали інструмент, який був би простим у використанні, швидким та безпроблемним, і навчитися ним користуватися було б просто. Такою власне і є Фактуровня. Створена чудовими людьми!
Іда Ляшук
NANONET Фонд підтримки нанонаук і нанотехнологій
Фактуровня - це інтуїтивний та простий у використанні інструмент, який значно скоротив наш час на підготовку документів. Адже всі документи знаходяться в одному місці, і час, який ми маємо витратити на їх видачу, скоротився до мінімуму. Завдяки цьому ми маємо більше часу на інші теми, пов’язані з розвитком нашої організації.
док. інж. Адам Шатковскі, президент MBA Фонду Nanonet,
Координатор Сілезького кластеру NANO
Bionaturi.co
У Фактуровні мене захопила не тільки простота програми та її інтуїтивність, а також рівень технічної та змістовної підтримки. Я надзвичайно приємно здивований ініціативою обслуговування клієнтів. Сама Фактуровня є ідеальним рішенням для непрофесійних працівників у галузі управління складськими програмами, як для навчання, так і для повномасштабного контролю складу.
Команда Bionaturi
Надішліть нам свої відгуки