White label - BitFaktura

Доповніть свій продукт рахунками-фактурами

girl holding a tag

Ви розробляєте свій технологічний продукт? Можете додати можливість виставлення рахунків-фактур для клієнтів безпосередньо зі своєї програми.

mockup, laptop class="io__illustration"/>

BitFaktura - це простий інструмент для виставлення рахунків, яким користуються понад 500,000 компаній по всьому світу. Інструмент поєднує такі функції, як онлайн-виставлення рахунків, управління запасами, онлайн-платежі та звітність.

Які переваги інтеграції для вашого продукту?

tick

Створення та надсилання рахунків-фактур безпосередньо з вашої програми/продукта

tick

Виставлення рахунків у вашому власному домені

tick

Визначте вигляд додатку для виставлення рахунків

tick

Вибір окремих функції BitFaktura, які хочете додати до Вашої платформи

tick

Замовте додавання нових функцій до системи – ми їх створимо

tick

Ваш обліковий запис партнера в BitFaktura

tick

Представлення вашої компанії на веб-сайті BitFaktura

Приклади застосування


decorative image

Система бронювання

Ви пропонуєте своїм клієнтам систему бронювання? Незалежно від того, чи це бронювання для готелів, салонів краси чи ресторанів, ваш клієнт повинен виставити рахунок-фактуру або квитанцію про послуги. Додавши модуль виставлення рахунків, ви можете полегшити своїм клієнтам провадити свій бізнес.

Інтернет-продажі

Пропонуєте своїм клієнтам систему продажу в Інтернеті? Онлайн-курси, вироби ручної роботи чи дропшиппінг? Інтегруючи BitFaktura в формі white label, можете запропонувати більшу вартість клієнтом, оскільки їм не доведеться платити за окремий інструмент для виставлення рахунків або ж виставляти їх вручну. Ви також робите це більш зручним для них, оскільки вони можуть робити все в одному місці.

decorative side image
decorative side image

Система підтримки конкретної галузі

Ви пропонуєте інструмент для страхових агентств, менеджерів нерухомості чи іншої галузі, яка базує свою щоденну роботу на вашому інструменті? Додавання модуля виставлення рахунків до вашої програми допоможе прискорити роботу ваших клієнтів. Полегшивши їхнє життя, ви покращите задоволення від користування вашим продуктом, а це спричинить більше позитивних відгуків.

Для Вашої компанії

Незалежно від того, які послуги ви пропонуєте, якщо додавання модуля виставлення рахунків до вашої системи підвищить конкурентоспроможність вашого продукту в Інтернеті, зверніться до нас!

decorative image

Функції BitFaktura, що зроблять ваш продукт більш привабливим

document icon document icon

Усі види документів
Ваші клієнти можуть надсилати рахунки-фактури, рахунки-проформи, квитанції, кошторис, кінцеві документи і документи на передплату.

international icon international icon

Усі валюти та понад 30 мов
Ваші клієнти можуть створювати двомовні рахунки-фактури, застосовувати різні курси валют та покривати операції з продажу за кордоном.

circle icon circle icon

Онлайн -платежі та стан оплати
Швидка оплата за продукти і послуги - це, перш за все, економія часу, яка впливає на задоволеність ваших клієнтів. За допомогою BitFaktura Ваші клієнти швидше отримувати оплату за свої послуги та збирати платежі від своїх замовників легше.

reports icon reports icon

Звіти
Графіки та звіти допоможуть вашим клієнтам відстежувати їх грошові потоки та допоможуть прийняти кращі рішення щодо витрачання грошей та майбутніх інвестицій.


Зв'яжіться з нами

Хочете додати модуль виставлення рахунків-фактур BitFaktura в формі white label? Хочете дізнатися більше деталей? Зв'яжіться з нами!

Зв'яжіться з нами


Хочете додати модуль виставлення рахунків-фактур BitFaktura в формі white label? Хочете дізнатися більше деталей? Зв'яжіться з нами!