BitFaktura в Antymaterii

Лише кілька людей у світі можуть зрозуміти, що може описувати такий заголовок! Хоча BitFaktura чітко вказує на свої послуги у своїй назві, вам потрібно бути фанатом велосипедів, щоб знати, що за Варшавською маркою Antymateria стоїть група божевільних, які вирішили створити місцеве виробництво велосипедів.

вхід до фірми Antymateria
в фірмі Antymateria

Поганий початок - без BitFaktura

 

Перші кілька місяців після старту життя було досить простим, тому що касового апарату з принтером було достатньо, а з роботою над книгою доходів і витрат допомагала невелика бухгалтерія. Через два роки масштаб настільки збільшився, що варто було з однієї сторони перетворитись на компанію, а з іншої почати діяти як будь-яка звичайна комерційна та виробнича фірма, зі складом, облаштованим бухгалтерським обліком. Що стосується вибору системи в той час, то з жалю до виробника, ми тут її не назвемо. Установка системи була кошмаром - доступ через віддалений робочий стіл та неможливість інтегрувати пропозицію та інтернет-магазин будь-яким звичайним способом - це був лише початок проблем. Обслуговування можна найяскравіше описати як випробування. Уявіть обличчя клієнта, коли квитанція за послугу у вигляді заміни внутрішньої трубки система випльовувала з себе в 3 рази довше, ніж тривав сам ремонт. Регулярно втрачені замовлення на www, зникаючі описи та фотографії - ми хотіли б забути про все це якнайшвидше.

логотип Antymateria
логотип Antymateria

 

 

Надія ніколи не вмираєЧергова бухгалтерія (свідомі Bookkeepers) порекомендувала нам BitFaktura. Ніхто з наших колег у наших 2-х варшавських магазинах не міг повірити, що система може бути такою приємною та простою. Були деякі захворювання дитячого періоду, але протягом перших кількох тижнів нам вдалося домогтися стану організації бухгалтерського обліку, до якого ніколи не вдавалося наблизитись при "тій іншій" системі провідного польського ІТ-виробника. Інтеграція з магазином (WooCommerce на WP) також виявилася незрівнянно менш складною (тут нам допомагали InspireLabs) з новим плагіном. Безпроблемність та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також швидкість роботи - це все важливі характеристики BitFaktura з погляду щоденної роботи, де ми повинні постійно перемикатися між продажами, обслуговуванням клієнтів та реалізацією нових проектів. І якщо з якихось причин у вас немає красивого, легкого (а головне побудованого спеціально для вас) велосипеда - ми запрошуємо вас!

 

співзасновник Antymateria
співзасновник Antymateria

Перевірте можливості BitFaktura для Вашого бізнесу


Тестувати безкоштовно »