logo Kekemeke

Історія співпраці з BitFaktura

“Ми хвалимо чудову підтримку BitFaktura”

Збирання штампів у світі смартфонів

засновники Kekemeke

Всі карти лояльності в одному додатку...

 

Вже 95 000 людей збирають штампи в 429 місцях з усієї Польщі.

 

Ви, напевно, чули про Kekemeke. Творці цієї популярної програми лояльності перенесли відомий принцип збирання штампів на картках на ... смартфони. Kekemeke також є інструментом для двостороннього, контекстуального та персоналізованого маркетингового спілкування з клієнтами (він використовує сучасні методи, такі як push-повідомлення, опитування чи анкети оцінювання). Успіх програми вражає: зараз понад 95 000 людей користуються Kekemeke, які збирають штампи в 429 місцях з усієї Польщі, в основному в гастрономічних закладах.

 

... і легкий гаманець

 

“Нам потрібно було швидке рішення, яке було б просте у використанні.”

 

Kekemeke був створений у 2013 році Томашем Бухолеком та Адамом Зайдзіком. Все почалося з гаманця Адама. Зокрема, мова йшла про заміну старої, товстої моделі на більш тонку. Проблема, однак, полягала в тому, що тонка версія - хоча зручна - насправді могла містити лише посвідчення водія та платіжну картку. Це означало, що власнику - звичайному споживачеві кави та їжі на місті - раптом не було де зберігати паперові картки, на яких він збирав штампи, щоб після збору відповідної кількості їх можна було скористатися безкоштовними подарунками чи знижками.

 

Не будемо ускладнювати виставлення рахунків-фактур

Знайомі підприємці розповіли нам про BitFaktura. Нам потрібно було швидке рішення, яке було б просте у використанні. Після тестування BitFaktura ми не шукали вже альтернатив. Вона виявилася дуже інтуїтивною - ми хвалимо чудову підтримку, і якщо в ній немає якоїсь функції, ми можемо бути впевнені, що якщо ми попросимо її, вона з’явиться в програмі незабаром. Завдяки BitFaktura ми змогли автоматизувати та упорядкувати надсилання рахунків-фактур, покращили зв’язок та співпрацю з бухгалтерією фірми. Ми нічого не змінили б у нашій програмі для рахунків-фактур :)

 

Перевірте можливості BitFaktura для Вашого бізнесу


Тестувати безкоштовно »