Business Edge

Історія співпраці з BitFaktura

“BitFaktura - це програмне забезпечення для людей, які свідомо підходять до бізнесу”


Про цінності та цілі Business Edge

Даріуш Боровскі - підприємець та співвласник фірми BusinessEdge. Business Edge - це молодий варшавський стартап, який надає послуги контент-маркетингу для фірм b2b.

Business Edge забезпечує високоякісний контент для підтримки продажів b2b. Зміст контенту має різноманітні форми: від класичних статей, інфографіки, звітів, дописів, тематичних досліджень до відеокастів, подкастів.

Привабливою стороною роботи в цій галузі є велика різноманітність проектів, вхід у світ Клієнта, його продуктів, послуг та одержувачів. Розуміння цього, а потім створення персоналізованих та ефективних маркетингових рішень для Них. Моя мета - створити стабільну та зростаючу компанію, що працює на ринку маркетингових послуг. Компанію з пристойним портфоліо.

 

співзасновник Business Edge
Даріуш Боровскі

 

BitFaktura на початку підприємництва

 

Коли на початку нашого шляху ми ще виставляли рахунки-фактури компанії в Excel, ми дійшли до такого моменту, що контролювати їх було вже важко. Минуло близько року після початку діяльності. Двоє людей виставляли рахунки-фактури, тому виникли труднощі в «охопленні» всіх замовлень та платежів. Шляхом природного розвитку після встановлення загального партнерства виявилось, що рахунки-фактури більше не можна виставляти в Excel.

 

Коли ми почали використовувати BitFaktura, ми припускали, що реалізуємо лише рішення для рахунків-фактур. Але тут нас зустріла приємна несподіванка.

Початок з BitFaktura

 

Коли ми почали використовувати BitFaktura, ми припускали, що реалізуємо лише рішення для рахунків-фактур.Але тут нас зустріла приємна несподіванка. Ми не лише упорядкували рахунки-фактури. Найцінніші зміни відбулися в управлінській сфері фірми. BitFaktura дала нам можливість відстежувати та порівнювати наступні місяці, прогнозувати фінанси та результати. Поточні, впорядковані дані та висновки, зроблені на їх основі, щодо продажів та обслуговування проектів - це найбільші цінності, які ми досягаємо у співпраці з BitFaktura.

 

Свіжий погляд і переваги для фірми

 

“BitFaktura - це інструмент, що підтримує управління фірмою, а не просто генератор рахунків-фактур.”  

 

Спочатку, вибираючи BitFaktura, ми сподівалися лише на просту програму для виставлення рахунків-фактур. І тут з'явилась несподіванка: завдяки системі BitFaktura ми змогли порівняти результати за часом, дізнатись, скільки нам не вистачає до даного результату, мети. Народився мотиваційний елемент - «закрити» проект, місяць, квартал із запланованим результатом. Зараз ми готуємо стратегію на друге півріччя. Нам цікаво, що впливає на такі, а не інші результати, що є «вузьким місцем», як усунути негаразди та максимально збільшити шанс досягти припущень. BitFaktura приносить нам багато інформації про перше півріччя, ми отримуємо за кілька хвилин з одного джерела всю фінансову інформацію. Безумовно, BitFaktura - це інструмент, що підтримує управління компанією, а не тільки для друку рахунків-фактур. При мінімальному сервісу ми отримуємо багато відповідної інформації, і програма все ще виконує своє завдання, тобто доставку фактур, які виглядають професійно.

 

Можливість перегляду результатів та прогнозування продажів

 

Я рекомендую BitFaktura своїм друзям. За словами команди Business Edge, це найкраще витрачені гроші в малому бізнесі когось, хто серйозно ставиться до продажу та контролю фінансових результатів. BitFaktura здивує його тим, що підтримуватиме крім автоматизації розсилки рахунків-фактур ще й функції управління фірмою. BitFaktura - це програмне забезпечення для людей, які свідомо підходять до бізнесу.

 

“BitFaktura - це програмне забезпечення для людей, які свідомо підходять до бізнесу.”.

 

Рахунки-фактури в очах Клієнта

 

Найбільшим викликом, що вже з’явився на рівні виставлення рахунків-фактур, була координація виставлення їх двома людьми з правом на це. Виставляючи рахунки-фктури вручну, відстежувати рахунки-фактури і платежі та контролювати прострочені рахунки-фактури дуже складно і утомливо. BitFaktura також дає нам можливість коригувати зовнішній вигляд рахунка-фактури - Клієнт оцінить це, оскільки бачить, що ми ретельно та прискіпливо ведемо розрахунки, що ще більше підкреслює персоналізація рахунка-фактури логотипом.

BitFaktura - особливо на рівні продажів - бере активну участь у досягненні цілей Business Edge, надаючи можливість порівнювати та відстежувати результати. Завдяки BitFaktura ми контролюємо, чи знаходимося ми в потрібному місці.

 

Перевірте можливості BitFaktura для Вашого бізнесу


Тестувати безкоштовно »