logo BE

Історія співпраці з BitFaktura

“Крім основної функціональності, BitFakturaя має набагато більше можливостей для розвитку молодого бізнесу.”
 

Про досвід організації найбільшої в Центральній та Східній Європі конференції з Інтернет-технологій та роль, яку відіграє високоякісне обслуговування та прозора співпраця, розповів BitFaktura автор та організатор Front-Trends та Головний Директор та співтворець Filmaster – Павел Черскі.

Пристрасть і потреба

До створення Front-Trends в Польщі не було жодного заходу, який був би загальнодоступним та доступним фінансово. Працюючи в корпорації, я мав можливість відвідувати технологічні конференції в Європі. На жаль, менші компанії та фрілансери часто не можуть дозволити собі дорогі заходи в Берліні, Лондоні чи Амстердамі.

Концепція Front-Trends в основному була створена із пристрасті до того, що я робив; з самого початку моя кар’єра була пов’язана з front-end. У 2010 році ми разом із Даміаном Вельгосіком за підтримки Пьотра Зволінського розпочали перше організування польської конференції. На той час у нас не було знань чи досвіду, як це зробити, але ми підійшли до теми амбітно. В якості доповідачів ми запросили людей відомих, часом суперечливих, але перш за все шанованих в галузі, які створюють технології, якими користуються десятки тисяч програмістів у всьому світі.

Тогорічна організація відбулася 24-26 травня 2017 року. За ці кілька років конференція стала обов'язковою в галузевому календарі прихильників front-end з усієї Європи. В даний час Front-Trends - це одна з найбільш впізнаваних подій такого типу у світі та конференція, в якій повинен взяти участь кожен хороший фронт-ендівець.

Мою роботу визначають два фактори: задоволеність тим, що я роблю, і робити щось корисне, що інші оцінять і зможуть творчо використовувати. Зрештою, так зі всім, що я роблю: воно повинно задовольняти і мене, і інших. Front-Trends - подія, яка розвиває індустрію в цій частині Європи, сприяє просуванню польських провідних проектів, надає учасникам велику цінність у вигляді можливості особистої розмови з тими, хто керує технологіями та мережами в групі з декількох сотень людей, що формують фронт-ендову спільноту.

Найбільша подія індустрії

“Я хочу створити подію, яка стане найкращою, найцікавішою та найціннішою подією в індустрії.”

У цьому є трохи егоїзму, але я хочу створити подію, яка стане найкращою, найцікавішою та найціннішою подією в індустрії. Сьогодні вся команда працює над тим, щоб Front-Trends розвивалось протягом років. Кількість людей, які займаються підготовкою заходу, постійно зростає. Я хотів би, щоб ця команда в майбутньому створила найважливіший фронтовий захід у світі.

Все йде в правильному напрямку, чергові заходи збирають все більше людей. Вже під час минулорічного заходу інтерес учасників значно перевищив кількість місць, які ми могли б надати! Ми очікуємо 650 учасників цього року.

Потреби малого бізнесу

“Команда BitFaktura не вирішує так проблему, аби швидше, а їй залежить, щоб вона була вирішена творчо.”

Я познайомився з BitFaktura під час роботи в одному кооперативному просторі, коли разом з партнером я створив компанію з організації конференцій. Набираючись щоденного досвіду роботи з командою, я зрозумів, що відповідна реакція - це їх сильна сторона. Якщо добре працюється з командою особисто, то користуватися програмою стає задоволенням. Коли за фірмою стоять люди, які розуміють проблеми, які виникають у моїй роботі, і здатні знайти найпростіші та найточніші рішення, співпраця повинна пройти добре. Команда не вирішує так проблему, аби швидше, а їй залежить, щоб вона була вирішена творчо.

“Я отримую підтримку на тому рівні, який інші компанії надавали б лише великим підприємствам.”

Саме тому я рекомендую BitFaktura іншим. Інструмент відповідає потребам малого та середнього бізнесу, таким чином, задовольняє потреби більшості фірм. Рівень надання послуг та підтримки є найбільш точним аргументом; я високо ціную якість обслуговування в бізнесі та в усіх послугах, ставлячи ціну на дальшому місці. Я можу заплатити трохи більше, щоб переконатися, що можу розраховувати на підтримку, коли мені це потрібно. Я також ціную індивідуальний підхід до клієнта. Я роблю речі, які мені здаються важливими, але це все ж невелика фірма. Зрештою, я отримую підтримку на такому рівні, який інші компанії надавали б лише великим підприємствам.

Гнучкий продукт майбутнього

“Крім основної функціональності, BitFaktura  має набагато більше можливостей для розвитку молодого бізнесу.”

Я не типовий користувач. Ми не виставляємо десятки рахунків-фактур на місяць протягом більшої частини року. Однак у нас є такі періоди, коли ми виставляємо кілька рахунків-фактур на день. Крім основної функціональності, BitFaktura має набагато більше можливостей для розвитку молодого бізнесу – я маю на увазі опції продажу онлайн. Як організатор Front-Trends, я хотів би створити новий продукт разом із BitFaktura, який би підтримував заходи. Під час заходу Front-Trends 2015 BitFaktura буде єдиним інструментом продажу квитків. Співпрацюючи в черговий раз, можливо вдасться нам створити приємний продукт для продажу за низькою вартістю. Front-Trends має величезний міжнародний потенціал, BitFaktura є універсальним для створення інтерфейсу, має відкритий і добре задокументований API. Для людей, які створюють власні інструменти, це дуже важливо.


 

Перевірте можливості BitFaktura для Вашого бізнесу


Тестувати безкоштовно »