логотип Pustki

Історія співпраці з BitFaktura

“Саме завдяки BitFaktura вдалося зібрати кошти на новий альбом”

 

Що мають спільного двое приємних хлопців, талановита вокалістка, порція альтернативного року та BitFaktura?

співзасновники Pustki
 

Ви знаєте гурт Pustki? Гурт заснували гітарист Радек Лукашевич, барабанщик Гжегож Шлюз та співаючий басист Янек Пєтка.Минуло власне 15 років, як гурт Pustki зіграв свій перший твір. За цей час їм вдалося зіграти на фестивалі Open'er та отримати дві номінації. Нинішній склад складається з Радека Лукашевича, Гжегожа Шлюза та Барбари Вронської. Нещодавно вони повернулися з першим за понад чотири роки та більш очікуваним глядачами, альбомом Safari, прем'єра якого відбулася 7 березня.

 

Як розпочалася пригода гурту Pustki з BitFaktura? Про це нам розповів Радек Лукашевич.

 

Моя мета - займатися мистецтвом і вміти ним заробляти на життя.”

 

Я засновник, гітарист і автор пісень у музичному гурті Pustki. Я граю концерти та являюсь композитором. Наш веб-сайт Pustki.pl був створений з метою популяризації музики гурту Pustki. Ми хотіли, щоб він надав інформацію про концерти, новини, публікації та події, пов’язані з життям гурту.

Найважливішим для мене є задоволеність роботою. А які цілі? Розвивати мистецтво та вміти ним заробляти на життя. Ми вирішуємо фінансові питання Pustki самостійно, за допомогою BitFakturaі.


 

Саме завдяки BitFaktura вдалося зібрати кошти на новий альбом.”

 

Я дізнався про BitFaktura, як про інструмент, який може допомогти нам, завдяки знайомому, який спільно створив цей інструмент, і допоміг мені розібратися в цій темі. Я не використовував подібні або конкурентні програми. Оскільки ми довірили фінансову підтримку BitFaktura, ми змогли запустити послугу передпродажу альбому безпосередньо з нашого веб-сайту. Це був великий крок. Саме завдяки BitFaktura вдалося зібрати кошти на новий альбом. Крім того, вона допомагає нам підтримувати порядок у паперах.

 

Перевірте можливості BitFaktura для Вашого бізнесу


Тестуйте безкоштовно »