Акти наданих послуг

Створюйте акти виконаних робіт онлайн у системі BitFaktura

 

Акти виконаних робіт (наданих послуг) у BitFaktura

У BitFaktura можете створювати акт виконаних робіт як незалежний документ або ж на основі вже виставленого рахунка-фактури. В акті виконаних робіт (наданих послуг) знаходяться такі реквізити – назва акту, його номер, дата складення, номер базового рахунка-фактури, нотатки з інформацією про затвердження робіт або поправки, перелік робіт/послуг, їх вартість, одиниці виміру, сума ПДВ, та інше. Завдяки Вам зразок цього документу можемо покращити – для цього заохочуємо випробувати цю нову функцію та поділитися своїми відгуками.акт наданих послуг зразок

Як скористатися актами виконаних робіт?

  1. В анкеті нижче введіть електронну пошту, пов’язану з обліковим записом у BitFaktura.
  2. На електронну адресу надішлемо інформацію про різні можливості користування актами виконаних робіт (інструктаж), а також, за деякий час, звяжемося з Вами з проханням про оцінку документу, а також описання можливих поправок до акту виконаних робіт BitFaktura.
  3. Ви корисутуєтеся актами виконаних робіт, що далі? Виставляйте акти і робіть нотатки про те, що ми можемо покращити. Навіть найменша деталь також може виявитися важливою для інших користувачів. Ми із задоволенням приймемо будь-які коментарі та пропозиції, надіслані з рівня програми через функцію чату, через елетронну пошту або службу підримки.