Maрго Овсієнко, 2021-04-16
Правильно виставлений рахунок-фактура характеризується такими елементами:
ім'я та адреса продавця і покупця, а також їх ідентифікаційні номери (NIP - найпопулярніший, але може також трапитися і PESEL)
дата виставлення документа та дата закінчення або завершення доставки товарів або виконання послуги
напис рахунок-фактура та номер документа
назва товару/послуги, просто предмет транзакції
одиниця виміру та кількість проданих товарів або вид виконаних послуг
ціна нетто, вартість нетто, ставка податку (23%, 8%, 7%, 5%, 4%, 0%) вартість ПДВ, вартість брутто
сума чистої вартості продажу (нетто) товарів або послуг, що надаються з розбивкою на окремі ставки податку, звільнені від оподаткування та такі, що не підлягають оподаткуванню
загальна належна сума разом з належними податком, виражена в цифрах
загальна належна сума, включаючи податок, виражена словами
Рахунок-фактура виставляється у двох примірниках. Наразі не вимагається вказування "оригінал" та "копія" рахунка-фактури. З 01.01.2013 року термін фактура ПДВ також зник, тепер цей бухгалтерський документ називається просто рахунком-фактурою.
Виставляти рахунки-фактури в нашій програмі для виставлення рахунків-фактур надзвичайно просто - достатньо надати декілька даних, вказати належну суму, необхідну для надсилання рахунка-фактури безпосередньо на електронну пошту підрядника.
Ця стаття не є юридичною чи податковою консультацією, і не повинна розглядатися як така, а представлений вміст може втратити силу. Читач використовує подані автором погляди для власних потреб лише на власну відповідальність.
30 днів безкоштовно в BitFaktura