Приймайте платежі Bitcoin

Використайте інноваційну мережу та додайте QR-код до рахунка-фактури

 

Увімкніть платежі Bitcoin
Або оплатіть свій акаунт в BitFaktura BTC 

Отримуйте оплати в Bitcoin завдяки автоматичним платежам BitFaktura та BitPay

 

BitFaktura.com.ua дозволяє не тільки платити за товар, але й оплачувати рахунки-фактури за допомогою BTC.

Можливість оплати за допомогою Bitcoin є доповненням до інших форм оплати і поширюється як на оплату за підписку BitFaktura і як спосіб оплати документів, виставлених за її посередництвом.

Надання можливості клієнтам платити за допомогою Bitcoin за рахунки-фактури, виставлені з програми BitFaktura, є простим і не вимагає знань щодо кодування.

Control your brand

Економність

При переказі грошей за кордон є численні банківські збори, часто пов’язані з самим рахунком. Bitcoin та інші криптовалюти не несуть за собою плати, комісії стягуються лише за торгові платформи, однак вони дуже низькі, як у випадку з BitPay.
Cloud-based security

Безпека

Bitcoin забезпечує повний контроль над транзакціями. Платежі Bitcoin можна здійснювати без особистих даних, доданих до транзакції. Це забезпечує високий рівень захисту від крадіжок особистості. Користувачі Bitcoin також можуть захистити свої гроші за допомогою резервного копіювання та шифрування.
Quickly enter new markets

Універсальність

Bitcoin є міжнародним платіжним засобом і дозволяє здійснювати транзакції в будь-якій точці світу. Це допомагає розвиватися малому бізнесу, який шукає клієнтів за межами своєї країни та приватним особам, які хочуть купувати товари, недоступні на місцях.
 Managed service

Простота впровадження

Прийом платежів у BTC - це лише три простих кроки! Рахунки-фактури за товар, у якого вибрана та налаштована опція "Продаж онлайн", отримують кнопку "Оплатити онлайн", завдяки якій клієнти можуть швидко здійснювати платежі, тепер також у BTC.
 
 
 

Щоб мати можливість запропонувати своїм Клієнтам платежі в BTC, дотримуйтесь інструкцій:

1. Отримайте ключ API BitPay

Щоб створити новий ключ API BitPay, увійдіть у свій акаунт BitPay. Після входу в систему перейдіть на вкладку Мій акаунт > Налаштування> Ключ API. Якщо у вас ще немає ключа API, створіть новий ключ, вибравши Додати новий ключ API. На наступному кроці вам знадобиться ідентифікаційний номер ключа API - API Key ID (довгий рядок літер і цифр).

logo bitpay

2. Включіть платежі Bitcoin у BitFaktura

Щоб увімкнути платежі Bitcoin завдяки автоматичним платежам BitFaktura, увійдіть у свій акаунт та перейдіть до розділу Налаштування > Автоматичні платежі. Зазначте опцію Bitcoins - BitPay. У поле BitPay API Key ID введіть ідентифікаційний номер ключа API - API Key ID, про який йшла мова у пункті 1.

klucz bitpay

3. Приймайте платежі в BTC за продукцію

На останньому кроці перейдіть до Налаштування Акаунта > Ваш акаунт і зазначте Автоматичні платежі. На наступному кроці виберіть Продукти і для відповідного продукту у закладці Продаж онлайн зазначте Продаж онлайн. З'явиться код віджета, який вставляється на сайті. 

Готово!

Рахунки-фактур за товар, у якого зазначена та налаштована опція "Продаж онлайн", отримують кнопку "Pay with Bitcoin", завдяки якій клієнти можуть швидко здійснювати платежі.

qr code

Завантажуй додаток BitFaktura для iPhone і виставляй рахунки-фактури з телефону – це зручно!

Завантажити